Celoroční jezdecký kroužek u Českých Budějovic

 
Milé jezdkyně, milí jezdci, vážení rodiče,

Posíláme Vám informace o ježdění na březen 2021, o letních dětských táborech s koňmi 2021 + další tipy, nabídky a informace :-) 
 
 
Rozvrh ježdění březen 2021:                                                                                                                         
každé pondělí od 14 hodin a od 13 nebo 15 hodin 
každý čtvrtek od  13, od 14 a od 15 hodin                                                                              
každou sobotu od 9 a od 10 hodin     
každou neděli od 9 a od 10 hodin, ev. i od 11 hodin                                                                                                             
 
UPOZORNĚNÍ - při ježdění jsou dodržována vládní COVID opatření, a to dle aktuálně platného stupně PES. Znamená to roušky nebo procházku pro nejezdící doprovod, rozestupy, počet jezdců, desinfekci atd.  
Přihlásit na ježdění se můžete formou SMS na tel. 724277667, každou přihlášku ještě potvrdíme. Cena výukové hodiny je 300 Kč , platí se vždy jednotlivé hodiny, cena krátkého svezení ( sourozenci, kamarádi, malé děti ) 60 Kč. Vybavení - cyklistická nebo jezdecká dobře nastavená přilba, teplé pevné boty,  přiléhavé kalhoty, podkolenky, neklouzavé prstové rukavice, teplé oblečení dle počasí, s sebou při možnosti deště nepromokavou bundu. V případě mimořádně špatného počasí, kdy by bylo nutné ježdění zrušit, voláme přihlášeným jezdcům daný den v předstihu. Stejně tak bychom se přihlášeným ozvali, kdyby bylo třeba kvůli pravidlům COVID pro  jízdárnu ( krmení, projíždění koní a poníků ) zajistit potvrzení pro příjezd apod. Na hodiny choďte včas, děkujeme.

Založili jsme skupinku KONÍCI na WhatsApp, povídáme si tam o našich konících, jsou tam fotky z ježdění a z běžného života koníků, bazárek jezdeckých potřeb, hádanky o koních atd. Pokud se chcete přidat, pošlete své telefonní číslo formou SMS na tel. 724277667 s heslem Koníci. Srdečně zveme. 

Tábory: 1. - 10.7.2021, 10. - 18.7. 2021 a kratší 10. - 14.7.2021 a 14. - 18.7.2021 - Chata pod Kletí - letní tábory s koňmi 2021 , kompletní informace a ceny zde  ( tábory se platí v dubnu, dle dohody i později, v případě vládního zákazu táborů by byl stornopoplatek 200 Kč, zbytek částky obdržíte zpět ).. Věříme však že tábory proběhnou již normálně a budou stejně krásné a povedené, jako tomu bylo v roce 2020. Jakékoli dotazy rádi zodpovíme.   

 

KOŇSKÝ HNŮJ - pro jarní potřebu Vašich zahrádek, skleníků a květináčů zdarma nabízíme kvalitní koňský hnůj jak čerstvý, tak odleželý.  Můžete přijet s přívěsem nebo si jen vyzvednout kyblík pro květináče, termín a čas po dohodě tel. 724277667 

                                                                                                   

Bazárek - jezdci nám rostou - za 250 Kč na jízdárně k prodeji jezdecká přilba na cca sednileté dítě, téměř nová + koupíme jezdecké chapsy ( návleky na nohy ) pro devítiletou štíhlou jezdkyni. Info u koníků. 

 

TIP NA VÝLET S RODIČI:

Nově otevřená prodejna KAMÍR - vše pro farmu otevřena u Dolního Třebonína napravo od silnice Č. Budějovice - Český Krumlov. Kromě celého sortimentu věcí pro koně a hospodářská zvířata ( od gumiček do hřívy, sedel a veškeré výstroje až po ohrady a nářadí ) zde najdete i veškeré vybavení a krmení pro kočky a pejsky a další domácí zvířata. Obrovský obchod, stojí zato vidět.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                  Krásný pozdrav, těšíme se na Vás!