Celoroční jezdecký kroužek u Českých Budějovic


Informace o ježdění na koních a ponících u Boršova nad Vltavou ( každročně říjen - červen ) a na Chatě pod Kletí ( léto, září ), o letních dětských táborech s koňmi 2024 + další tipy, nabídky a informace :-) 
 
 
Rozvrh ježdění2023/2024                                                                                                                         
Všední dny středa až pátek od 14,30, od 15,30 a od 16,30 hodin                                                                              Soboty a neděle od 9, od 10  ev. i od 11 hodin                                                                                                                                  
Přihlásit na ježdění se můžete formou SMS na tel. 724277667, každou přihlášku ještě potvrdíme. Cena  je 450 Kč za výukovou hodinu ( 45 minut ), stálí jezdci 360 Kč , platí se vždy jednotlivé hodiny. Vybavení - cyklistická nebo jezdecká dobře nastavená přilba, teplé pevné boty,  přiléhavé kalhoty, podkolenky, neklouzavé prstové rukavice, teplé oblečení dle počasí, s sebou při možnosti deště nepromokavou bundu. V případě mimořáně špatného počasí, kdy by bylo nutné ježdění zrušit, voláme přihlášeným jezdcům daný den v předstihu.  Na hodiny choďte včas, děkujeme.

Založili jsme skupinku KONÍCI na WhatsApp, povídáme si tam o našich konících, jsou tam fotky z ježdění a z běžného života koníků, bazárek jezdeckých potřeb, hádanky o koních atd. Pokud se chcete přidat, pošlete své telefonní číslo formou SMS na tel. 724277667 s heslem Koníci. Srdečně zveme. 

Tábory: Chata pod Kletí, kompletní informace , ceny 

 

KOŇSKÝ HNŮJ - pro jarní potřebu Vašich zahrádek, skleníků a květináčů zdarma nabízíme kvalitní koňský hnůj jak čerstvý, tak odleželý.  Můžete přijet s přívěsem nebo si jen vyzvednout kyblík pro květináče, termín a čas po dohodě tel. 724277667 

                                                                                                   

Bazárek - jezdci nám rostou - jezdecké kalhoty tvavomodré, jako nové,velikost 150, cena180 KČ                                        

                  Krásný pozdrav, těšíme se na Vás!