UBYTOVÁNÍ

 

Areál se nachází na překrásném místě uprostřed přírody, na velikém palouku v lese s vyhlídkou do kraje.

 

Přímo v areálu najdete

 hlavní budovu  ve stylu horské chaty, samostatný  srub  ( hlavní budova a srub provoz od jara do podzimu, možnost topení ), 8 dvoupokojových velkých chat ( provoz mimo topnou sezónu ), 8 menších chatek, malé chatičky pro děti, bazén 20x8m, velké travnaté prostranství, stáj, louku a ohrady pro koně, ohniště s posezením, prostor pro dětské hry, možnost parkování.

K dispozici klubovna, jídelna, velká krytá terasa, posezení na vyhlídce, možnost vaření, knihovnička. Stravování v místě po dohodě, restaurace v blízkosti.

 

Ubytování:

  • Pokoje v hlavní budově (1 – 4 lůžkové), sociální zařízení společné, možnost vaření ve vybavené kuchyni nebo zajištění stravování
  • Samostatný srub pro 5 osob s veškerým komfortem (vlastní vybavená kuchyně, rohová vana, WC s umývátkem, veranda, vlastní venkovní posezení, krbová kamna , el. topení v koupelně a na WC)
  • Apartmán v hlavní budově v přízemí, pro 3 osoby (lůžkoviny, kuchyňský kout, vlastní koupelna s vanou, zvláštní vchod)
  • Chaty A (pro 2 – 7 osob, s lůžkovinami a povlečením, soc. zař. společné)
  • Chaty B,C,D (pro 2 – 7 osob, vl. spací pytel, soc. zař. společné)

Pro chaty možnost vaření ve vybavené kuchyni v hlavní budově nebo zajištění stravování

 

Pozvání  na Chatu pod Kletí platí  pro rodiny s dětmi, pro milovníky přírody, turisty, jezdce na koních, cyklisty, lyžaře, skupiny, zájezdy – návštěvníky jižních Čech a Č. Krumlova, školní výlety.

Oblíbené jsou svatby v přírodě ( obřad přímo na překrásné vyhlídce v areálu nebo v okolí – klášter Zlatá Koruna, vrchol hory Kleť, radnice České Budějovice, bývalý klášter Kuklov… ).

Ideální místo pro setkání kamarádů, oslavy, pořadatele kurzů a soustředění a letních dětských táborů …….

 

PROGRAMOVÉ   MOŽNOSTI – možnost koupání, houbaření, borůvky, značené turistické a cykloturistické trasy vedou přímo kolem areálu, o letních prázdninách jízda na koni pro děti a programy se zvířátky pro děti

 

Ve vzdálenosti 0,5 km od chaty je stanice lanové dráhy na horu Kleť ( vysílač, rozhledna, hvězdárna , vyhlídka, místo konání svateb v přírodě). Specialita – výlet po Vltavě na raftech, sjíždění Kletě na horských koloběžkách,výlety Č. Krumlov, zámek Hluboká n/Vlt., Lipno, Rakousko.

V některých termínech letních prázdnin je kromě běžného programu i možnost svezení dětí hostů na koních nebo přihlášení dětí na programy s koňmi a poníky a dalšími zvířátky přímo v areálu.

Poptávka ubytování Chata pod Kletí